У Волинському краєзнавчому музеї відновилося експонування виставки «Божественні лики. Між Сходом і Заходом», підготовленої науковими співробітниками Музею волинської ікони.
На виставці експонуються пам’ятки сакрального мистецтва західноєвропейської традиції, різноманітні за сюжетною тематикою, складністю композицій, колоритом і майстерністю виконання. Твори повернулися до життя працею реставраторів Волинського краєзнавчого музею, Національного науково-дослідного реставраційного центру України та його Львівського філіалу, Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.
Образи, представлені на виставці, створені у період, коли на Волині переважна більшість храмів були греко-католицькими і католицькими. Орієнтуючись на західноєвропейську манеру живопису, тогочасні маляри створювали великі олійні композиції на полотні. Такими є ікони – «Коронування Богородиці», «Апостол Іоан», «Свята Текля Іконійська», «Франциск Асизький».
Серед полотен привертає увагу копія картини «Мадонна з Ісусом та Іоаном Хрестителем» відомого європейського художника Джовані Баттіста Сальві (XVII-XVIII ст.), список шанованої Чудотворної ікони Луцька – Римської Богородиці, ікона рідкісного для Волині сюжету «Недремне око», який покликаний символізувати спокутну жертву Спасителя.
Виставка демонструє багатство сакрального мистецтва і сприяє глибокому пізнанню духовної культури українського народу.