Тишу в обласному центрі продовжують порушувати. Про це йшлося сьогодні під час щовівторкової оперативної наради у стінах мерії, – інформує інтернет-видання «Волинська правда».
Так, протягом трьох останніх тижнів неодноразові дзвінки надходили від жителів вулиць Гордіюк та проспекту Соборності щодо порушення громадського спокою через постійне спрацювання сигналізації, що встановлена в павільйонах на Північному ринку. Інформацію було передано дирекції ринку для належного реагування.
Непокоять лучан і безпритульні собаки, які є загрозою для мешканців. Так, протягом трьох останніх тижнів на адресу Луцької міської ради надійшло 13 повідомлень про собак-безхатченків. Турбує лучан і спалювання опалого листя. Продовжують надходити дзвінки від лучан про задимлення навколишнього середовища внаслідок спалювання опалого листа та твердих побутових відходів. Саме через це 8 повідомлень для належного реагування було передано у відділ муніципальної дружини. Нагадаємо, що раніше лучанам дошкуляли та заважали спати бари та ресторани. Так, у жовтні 2011 року громадський спокій порушували працівники та відвідувачі бару «Вікторія». Додамо, що шум і гам із барів неодноразово ставали причиною нарікань лучан, котрі прагнули виспатися. Так, протягом 10-25 липня до стін Луцької міської ради надходили скарги на порушення громадського спокою. Зокрема, це були нарікання мешканців обласного центру Волині на шум, гучну музику до пізньої години ночі в барах «Майдан», «Явір» (про який уже говорили у стінах Луцької міської ради) та кафе «Слов’янка», що поблизу Київського майдану. Зауважимо, що влітку начальник відділу звернень Луцької міської ради Лариса Карп’як розповіла, що протягом останнього часу лучани нарікали на порушення громадського спокою через діяльність барів «Надія», «Ланцелот», де до пізньої ночі гучно лунає музика. Такі дзвінки надійшли від жителів проспекту Соборності, 19 і Орджонікідзе. Зазначимо, що про бар «Ланцелот» уже говорили у стінах Луцької міської ради. Щоправда, тоді начальник луцьких міліціянтів Роман Крохмаль зауважив, що найбільше у Луцьку «махають кулаками» саме поблизу цього бару та закладу «Явір» на Рівненській. З’ясування ситуації за допомогою кулаків, за словами Крохмаля, відбувається мало не щодня. Також він розповів і про те, що нині луцькі пограбування та бійки відбуваються зазвичай у стані алкогольного сп’яніння після 23 години. Цікаво, що наприкінці минулого року лучанам заважали спати рекламні щити і прибиральні машини.