У лютому традиційно Волинський краєзнавчий музей проводить цикл заходів, приурочених до дня народження Лесі Українки. Про це «Волинській правді» повідомили у Волинському краєзнавчому музеї.
Згідно із угодами про співпрацю, які були укладені між Волинським краєзнавчим музеєм і навчальними закладами міста Луцька, у середніх школах експонується фотодокументальна пересувна виставка «Леся Українка і Волинь».
На виставці представлено матеріали, які розповідають про перебування Лесі Українки на Волині, зокрема, Луцький і Колодяжненський періоди, пошанування пам’яті Лесі Українки у сучасній Україні та світі. Частина матеріалів виставки ілюструє історію написання драми-феєрії «Лісова пісня». У 2011 році виповнилось 100 років з часу написання цього твору. Показані світлини урочища Нечимне, яке стало природною декорацією для шедевру української літератури. Виставка експонується з екскурсійним обслуговуванням науковими працівниками музею. Протягом 13-15 лютого із виставкою знайомились учні Луцької ЗОШ №15, на черзі Луцька спеціалізована школа №1.22 лютого у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться вечір-портрет Петра Косача, батька Лесі Українки, державного і громадського діяча, приурочений до 170-ї річниці від дня народження.У Художньому музеї у Луцьку 24 лютого пройде культурно-мистецька акція до дня народження Лесі Українки. Також з нагоди 141-ї річниці від дня народження поетеси у Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відбудуться: обласний огляд-конкурс читців «Мій любий краю» (19 лютого); літературно-мистецьке свято (25 лютого) о 10.30 годині, в програмі: літературний вечір «Відгуки душі» до 110-ої річниці публікації третьої поетичної збірки Лесі Українки, відкриття виставки «Леся Українка та родина Косачів у портретах», моновистава «Одержима», у виконанні заслуженої артистки України Галини Кажан.