«Востаннє, коли перебував у Римачах, зустрічався з працівниками митниці та громадськими активістами. Тоді ж звернувся до керівництва відомства з проханням негайно розблокувати входи до адміністративного приміщення митниці, аби був вільний доступ і для працівників, і для відвідувачів. До речі, саме для сторонніх осіб необхідно було забезпечити процедуру доступу з видачею тимчасових перепусток чи здійснювати запис у журналі реєстрації тощо. Вважаю, що замок і ланцюг – не аргумент», – йдеться в коментарі губернатора.
Він нагадав, що звернувся й до громадських активістів, котрі розклали міні-табір під ворітьми митниці: «Просив дотримуватися правопорядку й проводити громадські акції, як передбачає закон, але не більше. Також просив не заходити на територію митниці й безпосередньо в службове приміщення, не проводити там акцій, у жодному разі не перешкоджати професійній діяльності працівників митниці».
«Події, які відбулися, як голова облдержадміністрації не схвалюю. Погром, знищення державного майна – прояв неповаги не стільки до конкретної особи, як до держави в цілому. І тут не грає ролі, хто саме очолює митницю, подобається та людина громадськості чи ні. Також вважаю, що конфлікт вийшов за межі допустимого. Оцінку йому повинні дати правоохоронні структури», – заявив Гунчик.