На Волині зафіксовано у минулому році 16 випадків на 1 млн. чол. населення. Причини: проблеми із зайнятістю населення і близькість до кордону, -інформує «Під прицілом».
Часто бажаючі знайти роботу за кордоном потрапляють в тенета работоргівців. Торік, наприклад, правоохоронці виявили одну з таких угруповань, очолювану депутатом сільради.
Як повідомлялося раніше, в Україні в 2011 році відзначили зростання дитячої злочинності на 15-17% в порівнянні з минулим роком. Також раніше повідомлялося, що половина українців відзначають ріст злочинності в країні, і лише третина йде за допомогою до міліції у разі протиправних дій по відношенню до себе.
Київ багато років поспіль утримує пальму першості по кількості квартирних крадіжок. Одеська область - чемпіон по хабарам. Регіон встановив абсолютний рекорд за їх кількістю - 157 виявлених випадків на 1 млн. чол. населення. У Чернівецькій області доволі поширене фінансове шахрайство (23 випадки на 1 млн. чол. населення). Миколаївська область - лідер за злочинами з використанням комп'ютерної техніки (10 випадків на 1 млн. чол. населення.).
У Криму найчастіше трапляються злочини на автошляхах (389 випадків на 1 млн. чол. населення). Херсонська область займає перше місце в країні по зґвалтувань (23 випадки на 1 млн. чол. населення). Харків - регіон, який вважається кузнею міліцейських кадрів, очолює статистику за кількістю вбивств (97 на 1 млн. чол. населення).
У Луганській області найчастіше фіксуються злочини, пов'язані з незаконним обігом наркотиків (2040 випадків на 1 млн. чол. Населення). У Донецькій області найбільш поширені розбої (148 випадків на 1 млн. чол. населення)
Топ-десятка складалася на підставі даних за кількістю правопорушень на 1 млн. чол. населення.