Сьогодні вранці на виїзний прийом до заступника луцького міського голови Василя Байцима звернувся представник підприємців, які тривалий час намагаються торгувати у Центральному парку культури та відпочинку. Про це інформує «Волинська правда».
Прийом громадян відбувався у стінах Луцького міського центру зайнятості. Так, підприємці у 2009 році звернулися до тодішнього луцького мера Богдана Шиби. Вони отримали можливість на 4 торговельні місця у Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки. В облаштування місць для торгівлі вони вклали величезні кошти, навіть узяли кредити. Повикорчовували дерева, покликали бруківку, проте торгували вони на цих облаштованих місцях недовго. У 2010 році з’явилися нові закони у цій сфері. Шиба «благословив» торгівлю у парку, але після початку торгівлі почалися численні перевірки контролюючих органів.
Далі відбувалася сесія Луцької міської ради, під час якої саме ці місця для торгівлі, котрі були облаштовані за кошти підприємців, чомусь віддали іншому підприємцю. Пізніше прокуратура відмінила це рішення Луцької міської ради.Крапки над і у цьому питанні не розставлені і досі. Підприємці, які почали опікуватися територією у парку мають шанс заробити лише на свята. У інші дні вони оббивають пороги різних інстанцій, щоб таки мати шанс на торгівлю. До їхнього асортименту входить пиво та морозиво. Шашликами їм заборонили торгувати. Мовляв, морозиво потім пахне шашликами. Хоча буквально із іншого боку алеї у Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки шашликами торгувати дозволили. Питання по суті висить у повітрі. 2 роки підприємці ходять до міської ради, наче до школи.Заступник луцького міського голови Василь Байцим зауважив, що усе має бути навпаки: чиновники мають крутитися навколо підприємці, адже ті породжують нові робочі місця. У відповідь підприємці кажуть, що такого ніколи не буде. Байцим зауважив, що йому соромно перед підприємцями.Представник підприємців зауважив, що якщо їм не дозволяють торгувати в парку, то, мовляв, скажуть де можна. Байцим зауважив, що схему розміщення торговельних місць мають затвердити на сесії Луцької міської ради. Щоправда, ймовірно, це відбудеться наприкінці квітня цього року. Тоді можливо буде вирішити питання підприємців. Хоча останні уже слабо вірять у позитивне вирішення ситуації.Наостанок заступник луцького міського голоси Василь Байцим сказав, що підприємці роблять подвиги.