Футбольна "Різдвяна коляда"

В СОК «Адреналін СІТІ» (вул. Карбишева, 1) відбувся фестиваль з міні-футболу «Різдвяна коляда» серед аматорських команд та громадських організацій Луцька.

Змагання запланували в рамках Всеукраїнських спортивно-масових заходів в зимовий період «Спортивна зима», який організував Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Участь у фестивалі взяло понад 200 учасників з 16 команд (віком від 14 років і старші). За результатами виступів команд: Кубок Діда Мороза виборола команда «Вікторія», а фіналістами стала команда «Бренд Груп», Кубок Снігурочки отримала команда «Опера», а фіналістами стала команда «Штурм».

Переможці були нагороджені кубками, грамотами, дипломами від Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та подарунковими сертифікатами.

Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»