Молодь у Луцьку готували до активної соціальної роботи (ФОТО)

Нове покоління громадських активістів та нову хвилю оригінальних та корисних проектів підготувала Британська рада в рамах проекту «Active Citizens.Ukraine».

Локальні тренінги відбулися в багатьох містах України, Луцьк серед них. Упродовж 21-22 січня проходили навчання нових учасників програми, котрих напередодні було відібрано та запрошено для участі відбірковою комісією. Координатором заходу став  Захар Ткачук.

Спершу учасникам розповіли про те, за яким принципом діє Британська Рада і що це таке взагалі, попросили не плутати з посольством і по візи не приходити. Британська Рада – це культурне представництво Британії в Україні, а «Аctive Citizens» - програма сприяння втіленню проектів соціальної дії. Співпрацює Британська Рада з 42 країнами, а з країн СНД лише з однією, з Україною.

Люди, котрих відібрано для навчання в подальшому зможуть написати свій проект та отримати на нього кошти і підтримку для втілення власної ідеї. Також учасники навчання зможуть брати участь у візитах до інших регіонів України та до інших країн, зокрема Британії.
Учасникам навчання, котрі надалі працюватимуть з громадою Луцька довелося ознайомитися з системою «Pitch». В основі так званого пітчингу – однакове фінансування з органів влади та Британської ради. За таким принципом в Луцьку буде втілено програм розвитку туризму в місті Луцьк.

Також учасники програми працювали над визначенням сталого розвитку, поняттям довіри, мотивації. Вчилися розрізняти діалог та не діалог, а ще оцінити різницю між особистісними цінностями та культурними цінностями нації, а навчала цього волонтерка Корпусу миру Елісон, навчитися працювати у різних командах – завдання, котрі передбачав перший день навчання. Другий день присвячено за планом конкретним завданням, які передбачає навчання. Тобто друга частина навчання – цілі проектів, обговорення ідей, настанови з написання якісних проектів.

Для учасників навчання важливо зрозуміти, що вся їхня праця в рамках «Active Citizens» оцінюється за стандартами ООН. Тож всі майбутні проекти мають бути створеними з розумінням того, що ми маємо залишити Землю для нащадків не гіршою, ніж маємо її ми, а для цього треба керувати 17-ма цілями сталого розвитку ООН.

Після навчання учасники, котрі здобували знання щонайменше 90% відсотків передбаченого часу, отримали сертифікати.

ампп (1 из 5)
ампп (2 из 5)
ампп (3 из 5)