Втрати: у зоні АТО загинуло троє українських військових

Терористи продовжують обстрілювати позиції українських військових на всіх напрямках. За добу найманці 66 разів відкривали вогонь. Не обійшлося без втрат: троє українських бійців загинуло, десятеро зазнали поранень.

Про це інформує прес-центр штабу АТО.

На Донецькому напрямку з мінометів різних калібрів терористи обстрілювали Авдіївку, Кам'янку, Піски, Зайцеве, Верхньоторецьке. З гранатометів та стрілецької зброї – Кам'янку, Зайцеве, Авдіївку, Піски. По Зайцевому вогонь вів снайпер. По позиціях в районі Авдіївки – танк.

На Луганському напрямку зі 120 та 82-міліметрових мінометів терористи обстріляли Кримське. З гранатометів та стрілецької зброї – Лобачеве, Новозвавнівку, Станицю Луганську та Новоолександрівку. 

На Маріупольському напрямку зі 120 та 82 міліметрових мінометів вони обстрілювали Широкине та Павлопіль, а з гранатометів та стрілецької зброї – Мар'їнку, Новотроїцьке, Новоселівку, Водяне, Лебединське, Широкине, Павлопіль, Гнутове. По Широкиному вели вогонь БТР та БМП противника. З протитанкових ракетних комплексів обстріляли Богданівку.

Новини компаній
16:38, 28 лютого