Оголошення на стовпах: як Нацполіція вирішує кадрове питання

Національна поліція знайшла "креативне" вирішення кадрового питання. Нових поліцейських тепер шукають за допомогою оголошень на стовпах.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав Олександр Дубинський.

Чоловік у переносному сенсі назвав такий крок - піком реформ у Нацполіції. Аналогічними методами, за його словами, шукають різноробочих та продавців гербалайфом. 

Також дописувач жартома порадив і Уляні Супрун вдатися до таких ноу-хау у медицині, навіть таким чином спробувати "набирати" хірургів.

"Все одно, завдяки "рішучим реформам", ні лікувати, ні захищати в цій країні скоро буде нікого",- підсумував написане Олександр. 

До слова, розклеювання оголошень в невизначених місцях тягне за собою адміністративну відповідальність. Санкція встановлена в статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП), яка в свою чергу посилається на правила благоустрою території, які затверджуються в кожному місті місцевою радою. Зазвичай, у таких правилах благоустрою вказується перелік порушень, за які настає адміністративна відповідальність, у тому числі, і за розклеювання оголошень, афіш на будинках, стовпах, огорожах, деревах та на інших невизначених для цього місцях.

Слід зазначити, що санкція вищезгаданої статті передбачає штраф. Для пересічного громадянина, що розклеїв оголошення типу "продам" або "куплю", передбачений штраф, який коливається від 340 до 1360 гривень. Для суб’єкта підприємницької діяльності і посадовця такий штраф може скласти 850-1700 гривень.

Постає логічне питання: чи знають столичні реформатори, "заліплюючи" Київ оголошеннями, що вони тим самим скоюють адміністративне правопорушення?

оголошення