Вчора вдруге не відбулось, ініційоване секретарем Луцької міської ради Юлією Вусенко, "продовження" засідання 19-ї позачергової сесії у мерії.
Під час засідання депутати мали вирішити одне-єдине питання - "визнати факт смерті колишнього міського голови Миколи Романюка", що автоматично означало, що всі повноваження міського голови покладаються на секретаря міськради, власне, на пані Юлію. В тому числі і право ветування тих чи інших проектів рішень. Відтак, вона могла б заветувати навіть рішення про зняття її з посади секретаря.
Згідно висновку юридичного відділу міськради, ця позачергова сесія ще 24 лютого "фактично стала такою, яка не відкрилась і не була проведена реєстрація". Тому, як можна продовжити те, чого не відбулось? - повідомляє ІА "Волинські новини".
Вочевидь, Юлія Вусенко діє відповідно до власних інтересів. Адже, ще перед тим, як огололосити дату проведення цієї сесії, Вусенко заявила, що ситуація, яка склалась під час минулого засідання, буде обговорена з головами фракцій, а тоді вже чітко визначать час проведення. Однак, секретар міськради цього не зробила і призначила сесію одноосібно. Тим більше, інформацію про скликання сесії менше ніж за добу до її початку дізнався лише один депутат міської ради Тарас Шляхтич, голова фракції "Самопоміч" у мерії.
Не дотримавши слова, і не попередивши інших голів фракцій щодо дати призначення сесійного засідання, Юлія Вусенко скликає його. Проте, на 10 годину ранку, 2 березня (дата проведення так званого "продовження" сесії - авт.) у "повному складі" приходять тільки журналісти; громадські активісти від "Самооборони" розставляють таблички на столах депутатів окремих фракцій з написами "Поки що депутат...Громада міста", а також погрожують представникам секретаріату.
У свою чергу Юлія Вусенко, яка називає себе "головуючою", не змогла організувати ні роботу депутатів, ні заляканого секретаріату.
Оскільки Юлія Вусенко зрозуміла, що депутати на вказаний час не прийдуть, тобто на 10 годину, вона оголосила годину перерви, аби зібрати обранців громади, або ж принаймні ту їхню кількість, при якій сесія стала б повноважною. Однак і через годину ситуація у залі засідань не змінилась. Кворуму не було, а отже і сесія вдруге не відбулася.