З 1 січня по 30 квітня 2017 року на території обслуговування Патрульної поліції Луцька (Луцьк і траса Устилуг-Луцьк-Рівне) зареєстровано 440 ДТП, з яких 76 – з потерпілими: з них 2 особи загинуло, а 99 – травмовано.
Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Луцька.
Порівняно з аналогічним періодом минулого року, кількість ДТП з потерпілими знизилась на 23%, також на 9% зменшилась кількість осіб, які отримали травми в ДТП і на 82% - зменшилась кількість загиблих у ДТП.
Для порівняння, у 2016 році за перших 4 місяці зареєстровано 98 ДТП з потерпілими: в них 108 осіб травмовано та 11 загинуло.
Найпоширеніші види автопригод:
- зіткнення – 147 ДТП,
- наїзд на транспортний засіб – 43 ДТП,
- наїзд на пішохода – 41 ДТП,
- наїзд на перешкоду – 27 ДТП,
- наїзд на велосипедиста – 5 ДТП
- та інші.
Головні причини аварій:
- порушення правил маневрування – 161 ДТП,
- перевищення безпечної швидкості – 77 ДТП,
- керування у нетверезому стані – 38 ДТП,
- порушення правил проїзду перехресть – 36 ДТП,
- порушення правил проїзду пішохідних переходів – 12 ДТП,
- перехід у невстановленому місці – 3 ДТП
- та інші.
25 ДТП трапилось за участю маршрутних транспортних засобів.
«Основна причина аварій з тяжкими наслідками – перевищення встановленої швидкості руху та виїзд на смугу зустрічного руху. На жаль, у нас немає розроблених комплексних заходів щодо фіксації порушень в автоматизованому режимі. Також повністю відсутній контроль швидкісного режиму. Тому, хоч Патрульна поліція успішно і в повній мірі виконує свою роботу, ситуація з аварійністю та травматизмом на дорогах є складною», - розповідає Вадим Оксенюк, начальник сектору розшуку та опрацювання матеріалів ДТП УПП у м. Луцьку (фото2).
"Для зниження аварійності на нашій території обслуговування особовий склад щоденно виявляє та фіксує порушення ПДР: за січень-квітень 2017 року оформлено понад 4 тисячі відповідних адміністративних матеріалів у сфері безпеки дорожнього руху" - наголошує командир батальйону Патрульної поліції Луцька Андрій Раковець
Правоохоронець зазначає: "постійно проводяться десятки профілактичних бесід з учасниками дорожнього руху, робота в цьому напрямку активно висвітлюється у ЗМІ і доноситься до людей. Пік аварійності припадає на проміжок часу з 17 до 19 години, коли транспорту особливо багато: тоді працюємо ще в більш посиленому режимі".