У Луцьк з лекцією та майстер-класом приїде відомий український драматург Неда Неждана.
Про це інформують в громадській організації «Імаго», - пише Район.Луцьк.
У суботу, 2 вересня, о 12:00 у приміщенні «Креативної лабораторії», що на вулиці Винниченка (вул. Винниченка, 67, 6-й поверх, 602 кабінет) відбудеться зустріч з київським драматургом, поетом та культурологом Недою Нежданою. Захід організовують у рамках дофестивальних майстер-класів фестивалю анімації «Задзеркалля».
Драматург навчить учасників майстерки писати драматичні тексти, працювати з ідеями і персонажами, розповість про специфіку написання творів для сцени та екрану, а також для дорослої і дитячої аудиторії, розкаже про психотехніку творчості: методи роботи з фантазією, образами.
Участь у заході можуть взяти всі охочі віком від 16-ти до 45-ти років. Для цього слід заповнити анкету до 1 вересня включно:
https://docs.google.com/forms/d/1KPfBv9MP9NBxCF29LckUyApm3k1roYUSBL_v_giahtE/edit