Поліція розпочала розслідування через підпал редакції "Четвертої влади"

У Рівному поліція розпочала досудове розслідування за фактом підпалу ввечері 22 лютого офісного приміщення інтернет-видання «Четверта влада».

«Повідомлення про підпал офісу на вулиці Дубенська надійшло до поліції близько 19:30. На місце події прибули слідчо-оперативна група, кінологи, вибухотехніки та працівники ДСНС. На першому поверсі двохповерхового приміщення знаходиться офіс інформаційного агенства. За попередньою інформацією, невідомий чоловік зайшов до будинку, залишив там дві пластикові пляшки з бензином та підпалив їх. Вогонь побачив син потерпілого, який у цей момент зійшов з другого поверху та відразу кинувся кликати на допомогу», – повідомили у відділі комунікації поліції Рівненської області.

У "Четвертій владі" пов'язують підпал зі своєю журналістською діяльністю. Додамо, що видання займається журналістськими розслідуваннями, що стосуються Волинської та Рівненської областей.

Фоторобот підозрюваного

За фактом умисного пошкодження майна шляхом підпалу у поліції розпочали досудове розслідування за попередньою правовою кваліфікацією частини 2 статті 194 Кримінального кодексу України. Поліцейські розшукують зловмисника та встановлюють усі обставини події.

Нагадаємо, вчора ми повідомляли про підпал у офісі "Четвертої влади". Журналісти припускають, щонападником міг бути чоловік 35-40 років кавказької зовнішності. До того ж, нещодавно невідомі пограбували хостера, на серверах якого знаходився і сайт "Четвертої влади", тому сайт поки що недоступний.

Новини компаній
16:38, 28 лютого