У 2017 році поліцейські зафіксували понад 114 тисяч випадків керування транспортом у стані сп’яніння. Це на чверть більше, аніж у 2016 році. Всього ж у минулому році сталося 162,5 тисяч дорожньо-транспортних пригод. З них з вини п’яних водіїв - 5,8 тисяч. На дорогах країни загинули майже 3,5 тисячі людей.
Як вплинути на недобросовісних водіїв та на яких ділянках Луцька трапляється найбільше ДТП журналісти «12 каналу» у програмі «Питання дня» запитали у лучан.
Лучани переконані, що лише громадська свідомість та людська порядність основна запорука того, що людина напідпитку не сяде за кермо. Жодні штрафи чи покарання не змусять безвідповідального водія змінити спосіб життя та поведінку. Не менш важливим є й оточення, у якому формується світогляд водія. Якщо рідні, близькі та друзі свідомі того, що кермування – це не розвага, а велика відповідальність, то й водій керуватимуться такими ж принципами. Тому лучани одностайні в одному - потрібно шукати вербальні, а не каральні методи впливу на водіїв та їх спосіб кермування. Все залежить від порядності та свідомості водія.