На які професії за кордоном претендують українці з вищою освітою?

Найбільшим попитом у роботодавців за кордоном користуються молоді українці з вищою освітою. Українців звуть бути конструкторами, інженерами, машинобудівниками - мати справу з залізом і підіймати виробництво.В Європі попитом користуються українські хірурги, особливо пластичні, дерматологи, логісти, фінансисти-аналітики.

Про це повідомила HR-експерт Тетяна Пашкіна, - пише "Обозреватель".

За її словами, українців починають переманювати вже зі студентської лави.

"Буквально отримавши диплом магістра вони їдуть в ту ж Польщу, де їм дають право вчитися мало не безкоштовно, а заодно працювати. До того ж, зазвичай звуть їх на спеціальності, які потрібні країні, але не користуються попитом у тих же поляків. Усі хочуть бути програмістами, а українців звуть бути конструкторами, інженерами, машинобудівниками - мати справу з залізом і підіймати виробництво. Звичайно, попрацювавши там, ніхто з молодих людей до нас не повернеться", - говорить Пашкіна.

Також вона підкреслила, що попитом в Європі користуються українські хірурги, особливо пластичні, дерматологи, логісти, фінансисти-аналітики.

"В Катар навіть потрібен фітнес-тренер з вищою освітою, вже не знаю навіщо. Учитель в Туреччину, в Москву - інженер електромереж для метро, ​​лікарі в Німеччину", - говорить Пашкіна.

Читайте також: