Олицький замок на Волині залишиться дурдомом

Бо чекати грошей на реконструкцію від держави він може до нескінченності.

Палац Радзівіллів, зведений у 1558 році, був значно понівечений після 1939 року. Триповерховий палац, фортечні споруди, брама. Залишки ландшафтного парку. Замковий комплекс квадратний у плані  - все це зараз у зандбаному стані и потребує реставрації.

Зараз вся ця колишня краса використовується як психіатрична лікарня. За словами депутата облради Романа Карпюка, так буде залишатися до тих пір, доки держава не переоахує кошти на палац.

“Ми сподіваємося, що це станеться у недалекому майбутньому. Волинська область зі своїм обмеженим бюджетом не в змозі сама повністю відновити цей замок. Тут потрібно залучити кошти державного бюджету і відповідної державної програми. Члени комісії відвідали цей заклад і одностайно дали пропозиції щодо збереження в стінах палацу психлікарні, поки держбюджет не профінансуває ремонтні роботи та створення історичного заповідника”, - зазначив Карпюк.

Новини компаній
16:38, 28 лютого