Карта-схема на випадок надзвичайної ситуації буде розроблена найближчим часом в області. Нею зможе скористатися кожен волинянин.
Про це стало відомо під час оперативної наради у голови облдержадміністрації, – інформує інтернет-видання «Під прицілом».
Перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Башкаленко зазначив, що відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ потрібно створити площадки для відстою транспорту на випадок снігових заметів.
За словами Олександра Башкаленка, на Волині уже створено 26 площадок для відстою транспорту.
Окрім цього, планують розробити карту-схему на випадок надзвичайних ситуацій, де буде зазначено знаходження польової кухні, шляхи для транспорту, звідки і куди прямувати: «…і кожна людина і підприємство знатиме, що йому робити», - розповів чиновник.