Усе почалося з простого розведення рибок. Хлопець зареєструвався на Львівському форумі акваріумістів та взяв участь у фотоконкурсі на кращий акваріум року. Тоді йому вручили приз - першого павука-птахоїда, завбільшки три копійки. Через два роки павук значно виріс і сягнув 30 сантиметрів у діаметрі.
Тепер "домашній улюбленець" приносить своєму власнику хороший прибуток. Коли вперше Богдан відправив павука на спарювання, йому повернули 30 маленьких павучків. Враховуючи те, що доросла особина виду брахіпельма сміті (Brachypelma smithi), коштує близько 400 гривень, то хлопець заробив 12 тисяч 850 гривень за допомогою павуків-птахоїдів. Павучків він відправляє до Польщі. Шкода тільки, що не всі новонароджені павуки виживають.
«У раціоні павуки-птахоїди полюбляють мати мармурових, мадагаскарських тарганів, – продовжує юнак. – Корм без проблем можна розводити в домашніх умовах, іноді замовляю у Києві. Дорослим і агресивним особинам дозволяється давати мишей, хоча вони не є природним для павуків кормом. Молодших годую один раз на тиждень, а старшим вистачає прийому їжі раз на два тижні».
Богдан запевняє, що догляд за павуками не викликає жодних проблем. У створене павуком середовище потрібно втручатися рідко, адже він плете павутину, котра має антисептичні властивості, які знищують усі бактерії. Тобто чистоту павуки-птахоїди на своїй території підтримують самостійно.
Окрім павуків-птахоїдів у Богдана живе ще й червона ігуана на кличку Рудольф. Крім того, у господарстві юнака є ще 4 гекони (плазуни підряду ящірок). У планах – придбати тигрового пітона.