Шахрай вимагав у лучан гроші від імені церкви

У Волинській області аферист ходить від квартири до квартири та від імені церкви просить допомогти фінансами дітям, котрі залишились без батьківської опіки.

Одного разу "благодійник" завітав до квартири журналістів газети "Аверс-прес". Чоловік, який був одягнений в цивільний одяг, а не як священнослужитель, запевнив, що благодійна акція проходить з ініціативи владики Михаїла і показав документ. На папері був надрукований номер рахунку, але коли журналіст попросила надати їй номер рахунку,щоб перевести кошти, чоловік заметушився і втік.

У Волинській єпархії УПЦ КП про таку акцію ніколи не чули. Голова  інформаційно-видавничого центру  протоієрей Віталій Собко розповів: «Такої форми збору пожертв ми не використовуємо. У нас збираються пожертви у храмах». Також зазначив, що про благодійні акції вони інформують у пресі, а якщо є співпраця з організаціями, тоді надсилають офіційні листи. Священнослужитель наголосив, що по домівках жителів обласного центру ходить шахрай, при зустрічі з яким потрібно телефонувати у міліцію.

Новини компаній
16:38, 28 лютого