Начальник управління освіти міської ради Олег Гребенюк зазначив, що приводом для цієї зустрічі стала публікація в інтернеті, у якій розповідається, що начебто у ДНЗ Луцька дітей годували напівфабрикатами та неякісним м’ясом, без документів. Олег Гребенюк акцентував на тому, що у статті наведені неперевірені перекручені факти, які не відповідають дійсності, що викликає обурення і здивування.
Він прокоментував окремі аспекти цієї публікації. За словами Олега Гребенюка, інформація подана однобоко, її автор не спілкувався з працівниками дитячих садків, структур, які перевіряють якість харчування у ДНЗ. Адже тільки у минулому році було близько 50 перевірок. Вони ініціювалися з різних питань, але головне - кінцевий результат перевірок, висновки. І наперед не допустимо робити висновки, беручи на себе функції правоохоронної структури.
На прес-конференції констатувалося, що зовсім безпідставно у статті говориться про напівфабрикати. Немає жодного факту, лише голослівні звинувачення. А щодо якості харчування, то працювала робоча група, яка проводила перевірки медико-санітарного забезпечення і організації харчування закладів освіти за період від січня по серпень 2015 року. Без попереджень було перевірено 15 шкіл, 18 ДНЗ, 9 пришкільних відпочинкових закладів. На час перевірки наявні харчові продукти поступили з відповідними документами, що засвідчують якість згідно законодавства з декларацією виробника. Контроль за якістю харчування здійснюють медичні працівники, відповідна комісія, адміністрація навчального закладу. Неякісних харчових продуктів з простроченим терміном реалізації при перевірках робочою групою не виявлено. Окрім того, за календарний рік не було жодної скарги від батьківської громади, від громадськості міста щодо якості харчування дітей.
З результатами перевірок познайомили присутніх і працівники санітарно-епідеміологічної станції міста Луцька. За їхньою інформацією, жодних порушень норм харчування у місті не було. На щастя не було й спалаху інфекцій, хоча факти масових захворювань мали місце в Україні.