У ДТП постраждав житель Одеси

Працівниками міліції було встановлено, що водій автомобіля «Мерседес» 30-річний житель м.Одеса, рухаючись по вул. Ковельській в сторону м. Ковель не справився з керуванням та здійснив наїзд на бетонний паркан.

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди водія з тілесними ушкодженнями  госпіталізовано у лікарню. Автомобіль з механічними пошкодженнями доставлений на арештмайданчик володимир-волинськогоміськвідділу міліції.

За даним фактом слідчим відділенням Володимир-Волинського МВ УМВС України у Волинській області розпочато досудове розслідування, передбачене ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.

Новини компаній
16:38, 28 лютого