Делегація з Чернівців у Луцьку

На запрошення міського голови Миколи Романюка до Луцька прибула делегація Чернівецької міської ради. Гостей у нашому місті привітав секретар Луцької міської ради Сергій Григоренко, депутати міської ради Григорій Пустовіт, Любов Серба, Юрій Корольчук. Під час зустрічі обговорили можливості подальшої співпраці у різноманітних сферах життєдіяльності міст на благо територіальних громад. Гостям розповіли про роботу депутатського корпусу, те, як відбуваються засідання сесій міської ради.

   Відбувся оглядовий візит на територію Луцького зоопарку, де завершується реконструкція в рамках проекту “Модернізація зоопарку в містах Замості та Луцьку, а також створення рекреаційної зони у місті Жешуві з метою розвитку прикордонного природного туризму”, екскурсія центральним парком культури та відпочинку імені Лесі Українки.

   Гості ознайомилися з роботою Центру надання адміністративних послуг у м.Луцьку, побували у музеї Волинської ікони.

   Завтра делегація з Чернівців ознайомиться з роботою КП “Центр туристичної інформації та послуг”, відвідає Державний історико-культурний заповідник “Старе місто”.

Новини компаній
16:38, 28 лютого