При наявності навіть найнадійнішого транспорту, час ремонту неминуче прийде. Де купити запчастини для автомобіля і як розібратися в різноманітті компонентів, представлених на ринку? Це питання стоїть перед кожним потенційним покупцем. Природно, що всі хочуть уникнути підробок. Але з урахуванням великої кількості неякісних товарів це досить складно. Відрізнити оригінальні запчастини від підробок буває важко, так як останні часто бувають упаковані у фірмові коробки. Якщо час гарантії автомобіля ще не минув, то питання з запчастинами вирішується через сервісний центр. Але коли гарантія закінчується, автолюбителю доводиться вирішувати цю задачу самому.

Компанія https://avtopro.ua представляє великий асортимент запчастин для автомобілів. Тут покупці знайдуть оригінальні деталі та замінники за доступною ціною.

Які запчастини представлені на ринку

Запчастини прийнято ділити на оригінальні і неоригінальні. При цьому, власне оригінальні діляться на групи.

  • Запчастини для збирачів автомобілів. Підприємства, що займаються складанням автомобілів, випускають мінімум запчастин, інші замовляють на інших заводах. Це такі компоненти, як оптика, електрика, підшипники, масла і технічні рідини, елементи гальмівної системи і підвіски, витратні матеріали, інше. Для можливих постачальників організовується конкурс, і завод замовник висуває ряд вимог. Це умови щодо термінів, якості та відповідності галузевим стандартам. Переможцю конкурсу видається технічне завдання, потім деталь конструюється, виробляється і постачається замовнику. Одну і у ж деталь можуть виготовляти різні підприємства. Збирачеві автомобілів, в свою чергу, покладається постачати ринок деталями протягом 10 років з моменту випуску певної марки транспорту.
  • Деталі від заводів постачальників. Підприємства, які виготовляють деталі для представників автопрому, забезпечують свою продукцію і вторинний ринок. Якість деталей обох категорій практично однакове, але ціна істотно відрізняється. Тобто в магазині можна придбати одну і ту ж деталь, однакової якості за різною ціною. Деталі для вторинного ринку надходять у продаж з логотипом заводу виробника;
  • Деталі від компаній, які не укладають домовленості зі збирачами. Ці запчастини на ринку з'являються за іншою схемою. Компанія купує деталь, розбирає її і на основі вихідної моделі створюють свою. Подібні запчастини підлягають обов'язковій сертифікації перед надходженням у продаж, щоб відрізнятися від оригінальних. Деякі компанії вносять свої доробки та нововведення, які тримають під секретом;
  • Деталі від компаній пакувальників. Компанії пакувальники самі нічого не виробляють, а лише займаються упаковкою запчастин. У чому секрет фінансової вигоди даного заходу невідомо. Також важко дізнатися про обсяги партій таких запчастин, так само як і про виробників виробів.