Вже на початку створення сайту варто передбачити вирішення певних етапів пошукової оптимізації. Не вигадуючи велосипед, скористаємося рекомендаціями SEO Creative, щоб отримати впорядкований та ефективний інтернет-ресурс. 

Хостинг та доменне ім’я   

Безкоштовний хостинг – це несолідно й легковажно, саме такі ресурси найчастіше опиняються під санкціями пошукових систем. Доменне ім’я – влучне, бажано з ключовим словом. Розширення: .com, .net або новітні.info, .biz, .org, професійні розширення – .travel, TV, .site, .systems, або регіональні зони kiev.ua, lviv.ua.

CMS і технічне рішення 

Серед недорогих платформ – WordPress або як варіант для невеликого бізнесу плагін WooCommerce для Вордпрес з простим управлінням та необмеженим розширенням. В залежності від особливостей, можна обрати одну з платформ – Opencart, Shopify, Prestashop. Маючи бюджет, розробляйте адмінку на базі Codigniter, Laravel. 

Уникайте безкоштовних конструкторів сайтів, на цих платформах СЕО не працює. Не спокушайтеся неперевіреними або саморобними плагінами та модулями. Застосовуйте складні паролі й нікому не повідомляйте доступ до FTR та хостингу. 

UX дизайн

Користувачі на сайті повинні почувати себе впевнено на будь-якому етапі відвідування – ознайомлення, замовлення, запитання, контакти. Це має бути інтуїтивна прогулянка з доречними підказками, юзабіліті впливає на позиції ресурсу та безпосередньо SEO. 

Семантичне ядро

СЯ допомагає формувати ключові фрази та інтегрувати їх у текстовий контент на сторінках інтернет-магазину, якою інформацією наповнювати блог.

Структура сайту 

З оптимізованою структурою спрямовується трафік з пошуку, простіше налаштовуватися під запити, розробляти нові посадкові сторінки й розподіляти по них семантику. Ієрархія має бути такою: головна →категорія→рубрика→сторінка. В результаті – висока індексація, гарний користувацький досвід.  

Контент

Пошукові роботи помічають цікаві тексти, швидко індексують їх і показують людям, це гарантований трафік. Розміщення гостьових статей на авторитетних ресурсах сприятиме зростанню ваших позицій.

Аналіз сайтів конкурентів

За допомоги ресурсів Buzzsumo, Ahref, Semrush та перегляду аналогічних сайтів дізнайтеся, які теми найбільш цікаві цільовій аудиторії..

Пошукова SEO оптимізація

Важливі фактори релевантності сторінок пошуковим запитам – оптимізація мета-тегів, ключові фрази у Title, заголовках. 

Оптимізація адрес сторінок  

Коректна довжиною URL є максимум 77 символів без спеціальних знаків, з гармонійно вбудованими ключовими словами. 

Технічна оптимізація інтернет-ресурсу

Серед найголовніших завдань – адаптація під мобільні пристрої, оптимізація стилів та скриптів, коду, швидке завантаження сайту. 

Найкраще проходити всі етапи грамотно й оптимізовано з самого початку, ніж потім шукати та виправляти помилки, адже це є міцним фундаментом для подальшого просування у мережі.