Під час ремонту ванною кладуть плитку і роблять заміну застарілої сантехніки, у тому числі рушникосушок. Саме цей прилад дозволяє підтримувати теплу температуру в приміщенні, своєчасно висушувати рушники та запобігати появі пліснявого грибка на стінах та одязі. Якщо пристрій працює справно, повітря у ванній завжди залишається сухим, а на поверхні труб не накопичується волога. Водяні сушки для рушників від компанії «Батарея» допоможуть вам створити комфортну атмосферу у вашій ванній кімнаті.
Устрій і функції сушки для рушників
Ванну кімнату використовують для проведення гігієнічних процедур та прання. При цьому постійно доводиться використовувати воду, в результаті чого в приміщенні завжди високий рівень вологості, тому тут обов'язкова установка сушки для рушників. Вона складається з вигнутої трубки, що нагрівається, на якій можна сушити рушники та випрані речі.
Купуючи новий обігрівач оцінюють як його дизайн, так і якість виготовлення. Для цих приладів використовують такі матеріали:
- нержавіюча сталь;
- кольоровий метал;
- захищена чорна сталь.
Нержавіюча сталь - ідеальний матеріал для багатоквартирних будинків, в яких використовується дуже жорстка вода і труби постійно піддаються корозії під впливом так званих блукаючих струмів. Сушки для рушників, виготовлені з нержавіючої сталі, бувають хромованими, пофарбованими або полірованими. Найбільш довговічними є хромовані та поліровані. Високим ступенем надійності відрізняються моделі з кольорових металів: мідні, алюмінієві або латунні. Вироби з чорного металу вибирають для облаштування приватних будинків.
До основних функцій цього пристрою відносять:
- висушування;
- нормалізацію вологості;
- підтримку комфортної температури ванної кімнати.
Типи сушарок для рушників
Кілька десятиліть тому сушарки для рушників фактично не мали відмінностей по своєму устрою. Але сучасний ринок опалювального обладнання пропонує величезний асортимент даних приладів, які можна поділити на три основні види:
- водяні;
- електричні;
- комбіновані.
Водяні сушки для рушників
Класичні водяні сушки для рушників комутуються з системою гарячого водопостачання. Плануючи їх встановлення, важливо орієнтуватися на такі параметри:
- тиск у трубах;
- показники тепловіддачі;
- форма.
Насамперед потрібно звернути увагу на тиск води в трубах. За держстандартами, його величина має бути не нижчою від шести атмосфер. На рівень тиску впливають висота, вік будівлі та стан труб. Тепловіддача обігрівача безпосередньо залежить від розмірів його конструкції - чим більша площа виробу, тим вище якість обігріву приміщення.