Дитячі стільці з дерева – найкраще дітям!
Ваш малюк підростає і вже у віці від одного року активно пізнає оточуючий світ. Його цікавить доросле життя, тому маленький дослідник прагне робити все так, як роблять дорослі: пити напій з чашки, їсти ложкою з тарілки і неодмінно при цьому хоче сидіти за справжнім, як у дорослих, стільцем. А чому б не піти назустріч цьому бажанню? Придбавши дитячі стільці з дерева ви задовольните потребу малюка розвиватися, та ще вирішите інші супутні проблеми.

Чому саме дитячі?
Можливо це зайві клопоти і не потрібно витрачати кошти на купівлю дитячих меблів, адже дитинча може посидіти і на дорослому стільці. Так, але саме дитячий стілець зроблений з дотриманням усіх вікових вимог стане універсальним надійним помічником.
Для багатьох батьків процес прийому їжі малюком нагадує гру «впіймай мене». Маленькі затійники ніяк не бажають сидіти спокійно на одному місці і їсти. Повзають, ухиляються, тікають. Частіше всього каша попадає на всі неймовірні місця: одяг, меблі, навіть стіни та тільки не в ротик. Якщо у вас буде дитячий стілець, ця проблема вирішиться. Ви зможете зручно посадити дитину для прийому їжі.
Навіть коли з кашею чи фруктовим пюре покінчено, стілець стане у пригоді. Дитині буде цікаво порозглядати книжечки, спробувати малювати на такому зручному місці для сидіння. Мама тим часом зможе спокійно займатися побутовими клопотами.
З появою стільця дитина підіймається на новий рівень розвитку. Малюк починає відчувати себе на рівні дорослих. Вчиться сидіти рівно, тримаючи спину. Навіть вертлявість значно знижується.
Матеріал – перевага натуральному
Дерев? яні меблі відрізняються високою якістю, екологічністю та надійністю. Дитячі стільці з дерева виготовляють тільки з перевірених і безпечних матеріалів, які не здатні зашкодити дитячому організмові. В цей період малюки надто сприймають зовнішні подразники. Тому батькам потрібно подбати про те, щоб малечу не оточувала так звана «хімія».
Вироби ж з дерева не здатні викликати алергію. Цей матеріал не виділяє шкідливі речовини, а навпаки природні смоли і ефірні масла здатні заспокійливо діяти на організм.
Сучасні технології обробки практично позбавили цей матеріал таких проблем як набухання, утворення грибків та інше. Спеціальний процес просушки, обробка роблять вироби довговічними і безпечними.
Крім того, дерев? яна основа викликає особливі тактильні відчуття. При дотику до дерева рецептори дитини активізуються. Вона краще пізнає світ, активніше розвивається.
Вибираємо стільчик правильно
Конструкція стільчика повинна бути стійкою. Від цього в більшій мірі залежить безпека дитини. Якщо модель не зовсім стійка, непосидючому малюкові легко розхитати стілець. Наслідки такої ситуації можуть бути непередбачуваними.
Вибирати слід вироби у яких достатня ширина між ніжками. Чим більше відстань, тим краща стійкість моделі.
Найбільш безпечними вважаються стільці без колес. Дитині їх важко рухати, тому менше ймовірності травматизму.
Добре, якщо спинка регулюється і має різні положення. Вибрати найзручніше положення з такою функцією не важко.
Дитячі стільці з дерева для самих маленьких користувачів потрібно вибирати з підлокітниками.
Вага і зріст мають теж значення при виборі. Хоча дерев? яні вироби досить міцні, все ж зверніть увагу на відповідність конструкції ваговій категорії. Зріст повинен відповідати висоті стільця. Ноги малюка під час сидіння обов? язково торкаються полу.
Для маленьких власників меблів важлива форма: всі краї заокруглені, лінії плавні.
Зручність не слід залишати поза увагою. Краще, якщо малюк посидить, оцінить майбутній предмет інтер? єру.
Догляд за виробами з дерева
Благородний матеріал потребує особливого догляду. Своєчасне очищення поверхні і дотримання деяких правил допоможе зберігати предмети інтер? єра довгий час в ідеальному стані.
Найчастіший супутник виробів з дерева – пил, легко і швидко прибирається щіткою. Для очищення також використовують пилосос. Серйозні забруднення видаляють за допомогою мильної піни або порошку для прання. Ні в якому разі не слід користуватися агресивними хімічними засобами.
Періодично на основу наносять засоби для полірування. Так ви можете запобігти дії зовнішніх факторів.
Якщо на поверхню потрапила рідина, краще відразу протерти основу і видалити всі залишки, так як вона здатна змінити структуру дерева і залишити слід.
В літній період дерев? яні стільчики на відкритому просторі миються під тиском води. Краще відразу ж висушити меблі під дією сонячного проміння і вітру.
Час від часу на вироби з дерева наносять лаковий засіб. Така міра відновить попередній блиск поверхні.
Приблизно раз у п? ять років потрібно протравлювати деревину від паразитів.

Вибираючи будь-яку модель дитячого стільця з дерева ви можете бути впевнені, що купуєте екологічний і безпечний виріб.