Комбайн Бош здатний швидко й ефективно нарізати продукти, перемолоти, змішати, збити тощо. Багатофункціональна якісна кухонна техніка суттєво скорочує термін приготування страв, чим полегшує життя користувачу. Готувати з нею — одне задоволення. Пропонуємо розібратися, яку продукцію пропонує компанія і на які характеристики потрібно звертати увагу. Це дасть змогу купити комбайн Бош з огляду на індивідуальні потреби.
Модельний ряд техніки
Кухонні комбайни бренду представлені такими серіями.
MUM4
Машини, перевірені часом, мають потужність 500–600 Вт, працюють на семи швидкостях. Прилади комплектуються великою чашею з нержавійки на 3,9 л. Функція MultiMotion Drive сприяє ідеальному перемішуванню продуктів.
MUM5
До лінійки входять машини потужністю від 900 Вт до 1 кВт. Особлива форма чаш, трьохплощинне обертання насадок, система Smart Dough Sensor (підтримання швидкості обертання гака) забезпечують високу якість замісу тіста. Процес зміни насадок спрощують функції автопаркування і автопідняття важеля. Найдорожчі моделі серії мають розширену комплектацію.
OptiMUM
Серія для тих, хто багато готує, виготовляє кондитерські вироби на замовлення. Чаші на 5,5 л і мотори на 1200, 1500, 1600 Вт дають змогу швидко замісити 3,5 кг тіста. Процес приготування на більш високий рівень зводять 7 швидкостей роботи, функція Smart Dough Sensor, автопрограма SensorControl Plus, планетарний принцип обертання насадок.
Параметри чаші
Об’єм ємності залежить він моделі. Він може становити від 2 до 5 літрів і більше. Визначатися з показником потрібно, враховуючи:
- завдання, які будуть виконуватися з використанням техніки;
- кількість людей, для яких готуватимуться страви.
Стакан може бути:
- Пластиковим. Використовується міцний харчовий матеріал. Але надмірному механічному впливу краще запобігати.
- Металічним. Міцні, надійні елементи дещо здорожчують продукцію, але є більш практичними.
Функціональність техніки
На функціональність кухонних комбайнів впливає комплектація. Вона залежить від моделі та може включати такі насадки:
- віночки для збивання рідких інгредієнтів;
- гаки для замісу різних видів тіста;
- насадки для нарізання фруктів, овочів, сиру, подрібнення горіхів;
- диски-шаблони для приготування макаронних виробів;
- насадки-м’ясорубки для перемелювання м’яса та інших продуктів;
- кубикорізки для приготування салатів;
- двосторонній диск-шатківниця;
- диски для нарізання картоплі фрі;
- прес для віджиму цитрусових.
Прилади також можуть оснащуватися насадкою-блендером, для приготування печива, розкочування і нарізання тіста, універсальним подрібнювачем твердих інгредієнтів. Деякі з них продаються разом із кухонним комбайном, а інші, за потреби, можна докупити.