Як не помилитися у виборі ультразвукового сканера? Що потрібно знати про УЗД апарати та на що звертати увагу при купівлі цієї медичної техніки на сайті постачальника медичного обладнання для клінік України https://harwind.com.ua/catalog/uzi-apparaty?

Які обстеження виконуватимуться на УЗ сканері?

Ультразвукові сканери діляться згідно з сферою медичної діагностики. Кожен лікар визначає ряд діагностичних завдань, які необхідні для проведення якісної діагностики пацієнтів.

Стаціонарний та портативний. Який буде ефективнішим для ваших завдань?

Важливо розуміти, що в портативний корпус апарату дуже складно вмонтувати всі плати та компоненти, що знаходяться в корпусі стаціонарних систем, відповідно, або такі машини будуть обмежені у функціональності та своїй продуктивності, або дорогими (за рахунок адаптації плат та пошуку рішення щодо розширення функціоналу) . Загалом портативні апарати завжди поступаються стаціонарним. Вибирати портативний апарат потрібно тільки в тому випадку, коли це конче необхідно і планується використовувати його мобільність для постійного перенесення, виїздів до клієнтів, обстеження в палаті тощо.

Конфігурація та можливості її варіативності. Можливість розширення функціоналу у майбутньому.

Конфігурація апарату збирається під кожен конкретний випадок і залежить від поставлених цілей клініки та лікаря, а також від обстежень, що виконуються. Саме тому так важливо правильно визначитися з тим, які дослідження сканер повинен виконувати, так як це впливає на кількість компонентів і датчиків в наборі і, відповідно, на кінцеву ціну системи. Апарати високого та експертного класу мають широкий ряд опціональних можливостей та варіацій комплектації. Дуже важливо заздалегідь продумати, яким датчиком і які обстеження плануєте виконувати, тому що доукомплектувати апарат можна буде і через деякий час експлуатації, проте потрібно розуміти, що дозакупівля опцій та комплектуючих буде вже за вищою ціною, ніж первинна комплектація з апаратом.

УЗД системи повинні бути надійними і довговічними, щоб не виходити з ладу в невідповідний момент. Прилад повинен бути простим у використанні, мати зручний та зрозумілий інтерфейс. Це дозволить лікареві швидко і точно проводити обстеження, не витрачаючи багато часу на вивчення апарату. При виборі звертайте увагу на виробника, репутацію бренду, відгуки користувачів та переконайтеся, що вам нададуть гарантійне та післягарантійне обслуговування.