Як би не змінювалася меблева мода, без місць для зберігання посуду, книжок та інших дрібних предметів обійтись неможливо. Одним з варіантів такого місця є сервант. Цей предмет меблів має безліч різновидів та варіантів, що можуть задовольнити як практичні потреби господарів, так і їхні естетичні вподобання. Сервант у вітальню є своєрідним паспортом оселі, який без слів розповість про статус власників, їхні інтереси та смаки. Купити сервант потрібно також на кухню для зберігання кухонної техніки, посуду та різних дрібничок, без яких неможливо обійтися при приготуванні їжі. І навіть у кабінеті доречною стане сервант вітрина, де розташуються книги чи нагороди господаря.

Серванти та їх різновиди

Існує декілька видів сервантів, які різняться як за своєю конструкцією, так і за призначенням. Зробимо невеличкий огляд:

  • Буфет. Відрізняється величезною кількістю поличок. У закритій нижній частині зберігається кухонна білизна, кухонна техніка. Верхня слугує вітриною для посуду.
  • Вітрина. Призначена для демонстрації того, чим пишаються власники, частіше використовується для різноманітних колекцій та нагород.
  • Гірки. Характеризуються великою кількістю поличок та нішою під телевізор. Зручні для вечірніх сімейних посиденьок.
  • Сервант кутовий. Вузький, неглибокий, дозволяє заощаджувати простір.
  • Начіпні. Мають тільки верхню частину, яка кріпиться на стіні. Зазвичай під нею ставлять закритий комод, верхня частина якого слугує стільницею.
  • Модульні. Складаються з декількох частин, які можна міняти місцями, чи зовсім прибирати одну з них, створюючи кожного разу новий інтер’єр кімнати.

Щоб не розгубитися у всьому цьому різноманітті, треба завчасно визначитися, що саме потрібно придбати, аби зробити житло красивим, комфортним та зручним.

Як купити сервант — секрети вибору

Перш ніж купити сервант у вітальню, треба подумати, як саме планується використовувати цей предмет меблів:

  • якщо головним є сховати від стороннього ока домашні речі, документи чи інші предмети, треба зупинити свій вибір на шафці зі щільними дверцятами;
  • дверцята прозорі та скляні полички з підсвіткою підійдуть тим, хто хоче продемонструвати гостям свою колекцію чи колекцію сувенірів:
  • зустрічаються серванти комбіновані, які об’єднують обидва варіанти;
  • за відгуками користувачів, власникам невеликих кімнат найкраще обрати сервант кутовий у вітальню, у якому з користю буде використаний кожний сантиметр;
  • щодо кольору, то треба мати на увазі, що сервант білий надасть приміщенню відчуття простору, а темний стане акцентним предметом, підкреслюючи його глибину та об’єм.

Якщо замовити невеличкий кутовий сервант, він чудово впишеться у кімнату школяра, об’єднавши у собі функції шафи для білизни та вітрини для зберігання книг та шкільного приладдя.

Як купити сервант на кухню

Перше ніж купити сервант на кухню, треба звернути увагу на розміри та конфігурацію приміщення. З практичних міркувань найкраще на кухню купити сервант для посуду, тобто буфет. Вони бувають:

  • Прямі. Ставляться впритул до стіни та один до одного й підійдуть як для зберігання посуду й продуктів, так і техніки;
  • Якщо кухня невелика, краще купити кутовий сервант. Він дозволить використовувати кут, який зазвичай залишається пустим.
  • Радіусні. Виглядають дуже ефектно, але потребують багато простору.
  • Квадратні. Їхня довжина дорівнюється ширині. Частіше дводверні. Зазвичай, це серванти-бари чи серванти-буфети.
  • Двосторонні. Мають полички та привабливий зовнішній вигляд з обох сторін и слугують для відокремлення зони приготування їжі від столової.

Слід відзначити, що кухонний сервант обов’язково має бути стійким до вологи та легким у догляді, адже його доведеться час від часу очищувати від плям, які можуть з’явитися під час приготування страв.

Як оформити замовлення на сервант

Стильний, гарний, практичний та якісний сервант купити можна в интернет-магазині «Шопомаг» https://shopomag.com.ua/ua. На всі товари наявні сертифікати безпеки та якості. Оплатити їх можна готівкою чи безготівково через систему Приват24 навіть частинами. Доставка по всій Україні здійснюється Новою Поштою через її відділення та за її тарифами протягом 1-5 днів, залежно від відстані.