Підвісна сантехніка останнім часом стала дуже модною і популярною, вибирають такі вироби за те, що вони добре виглядають в інтер'єрі, за ними легко доглядати і вони гігієнічніші, ніж підлогові моделі. А поки, щоб ви змогли визначитися з типом унітазу, ми розвінчаємо міфи, які тривожать багатьох щодо підвісної сантехніки.
1. Бачки унітазів підвісного типу неможливо ремонтувати
Перше, що приходить на думку при бажанні покупки унітазу підвісного типу - «А як же ремонтувати його бачок у разі поломки, що руйнувати стіну?». Це абсолютно нормальне питання, особливо якщо ви практична людина. Ремонтувати бачок вам не доведеться, так як вони мають високі гарантійні терміни від виробника, а це підтверджує затребуваність і популярність підвісних унітазів по всій Європі і не тільки. Бачок можна експлуатувати понад 40 років, і він не пошкодиться жодним чином, але для цього потрібно вибирати європейську сантехніку, а не дешеву китайську, в такому випадку ви виключите протікання бачка. Щодо поломки системи зливу в бачку, то замінити її можна знявши клавішу змиву, більше того такий ремонт можна легко зробити самостійно. Висновок такий, купуючи унітаз з вбудованою інсталяцією в стіні - не варто побоюватися неможливості його ремонту.
2. Питання ціни
Багато хто вважає, що підвісні унітази коштують дуже дорого і дешевше купити підлоговий варіант - це неправдива інформація. Ціна унітазу в першу чергу залежить від його бренду і матеріалу, з якого він зроблений. Тому якщо ви ще не визначилися з типом унітазу, то відмінний український каталог Реал Хаус неодмінно вам в цьому допоможе, тут представлені світові та вітчизняні бренди, їх колекції сповнені новинок і красивих декорів унітазів, заходьте на https://real-house.com.ua/toilet-bowls і вибирайте підвісний або підлоговий унітаз за недорогою ціною.
3. Підвісна сантехніка швидко ламається під важкою вагою
Міф і ще раз міф, по-перше існує ГОСТ за яким сантехніку пропускають на ринок, він вказує на те, що унітаз повинен витримувати 400 кілограмів. Підвісний туалет нічим не відрізняється в цьому від підлогового, єдине, що важливо знайти кваліфікованих фахівців своєї справи для монтажу, які проведуть якісну установку сантехніки.
4. Стіна може не витримати навантаження від бачка і унітазу
Монтаж підвісної системи для унітазу не схожий на той коли до стіни кріплять полиці або тумбочки, він вбудовується на міцну металеву інсталяцію, яка встановлюється в підлогу та стіни, що дає можливість їй добре триматися. Отже, руйнування стіни виключено.
5. Інсталяції не підходять для малогабаритних приміщень
Всіх лякає установка гіпсокартонної фальш-стіни, яка передбачається для підвісних унітазів, бо їм потрібна установка інсталяції в стіні, але ці побоювання не виправдані. У довід варто звернути увагу на такі розрахунки, звичайний бачок для підлогового туалету по глибині в середньому 18 см, а підвісний вже разом з вбудованою металевою рамою 11 см. Як бачите, цифри доводять зворотне. Крім того, за фальш-стіною будуть заховані всі комунікації, що зробить інтер'єр санвузла акуратним і доглянутим.
Висновок такий, підвісні унітази це відмінний варіант для приміщень різних габаритів, вони практичні, міцні, а головне красиво виглядають. Сподіваємося, якщо у вас були побоювання щодо такої покупки – ми змогли їх розвінчати.