Приблизно від чотирьох років, батьки думають, що дитина скоро піде в школу. Для багатьох батьків наближається важкий період, пов'язаний з численними змінами. Тоді виникає питання, як підготувати до школи дитину? Хтось поспішає віддати малюка на все розвиваючі заняття, щоб все знати. Хтось, як і раніше, дітей залишає у дбайливих руках бабусі і дідуся, а хтось вважає, що "нехай всьому навчитися в школі." В любому разі підготовка до школи дуже важна для кожного майбутнього учня.
І чому саме ви повинні підготувати дитину до школи, - цього не розуміють усі батьки. "Бо так прийнято" або "бо всі так роблять?" Тут починається головна проблема у вигляді відсутності розуміння, що робить підготовча робота. До чого призводять ситуації, в яких дитина має масу непридатний на даному етапі знань для нього, але не може зробити елементарного, або не досить відрізняється самостійністю, або не розуміє елементарних речей.
На теперішній час дуже важливо, щоб дитина у віці 5 років ходили на шкільну підготовку. І для малюка це не має бути тільки в рамках читання, письма або малювання. У цьому процесі важливо і те, наскільки дитячий мозок і його організм готовий до школи. Якою мірою до уроків школи, розкладу шкільних занять та персоналу, готова психіка дитини. І, наскільки його навички відповідають вимогам сучасної школи.
У будь-якому випадку ось сторінка, яка допоможе вам дізнатися більше корисної інформації. В рамках шкільної підготовки, ми повинні зробити:
- Привити до навчання дитині любов.
- Розвивати наполегливість, комунікативні навички, впевненість у собі, навчити його організації, самостійності і відповідальності.
- Підготувати до письма руку, ввести в режим.
- Розвивати у дитини обидві півкулі мозку, оскільки, як відомо, їх розвиток і робота синхронна є основою людських знань і навичок, а також є ключем до його майбутнього.
- Мотивувати малюка до навчання.
На підготовчих заняттях діти займаються з задоволенням, їм цікавить процес навчання, вони грають і змагаються. Спілкуються з однолітками, сидять на реальних партах, працюють з гаджетами. Роблять домашню роботу і в кінці кінців починають робити все самостійно.
Деякі завдання робляться у розробленому спеціально зошиті, де діти пишуть і малюють, а частина класу за допомогою комп'ютерних програм, розроблених відповідно до методології, легко тренуються навичкам усного рахунку.