• Головна
  • Лучан запрошують на вечір-портрет письменниці Маргарити Малиновської
14:23, 20 листопада 2016 р.

Лучан запрошують на вечір-портрет письменниці Маргарити Малиновської

21 листопада 2016 року о 12.00 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться вечір-портрет української письменниці Маргарити Юріївни Малиновської (1941 – 1983) «Душа Твоя в небі Полісся» з нагоди 75-річчя від дня народження.

На музейний захід запрошені: Валентина Штинько, українська поетеса, прозаїк, публіцист, заслужений журналіст України, член Національної спілки письменників України; Василь Федчук, заслужений журналіст України, краєзнавець; Іван Чернецький, поет, прозаїк, член Національної спілки письменників України, а також родичі, друзі, знайомі та земляки письменниці.

Про це пише сайт «Музейний простір Волині».

Гості вечора матимуть змогу ознайомитись із фотодокументальною виставкою з фондів музею, на якій представлені матеріали про життя і творчість Маргарити Малиновської: світлини, рукописи, автобіографія, щоденники, похвальні грамоти, листи, книги та ін., передані до музею родиною письменниці.

Довідково:
Маргарита Юріївна Малиновська – українська письменниця, публіцист, літературний критик, член Національної спілки письменників України з 1965 року. Народилася 1941 року у селі Уйма Локачинського району Волинської області. Закінчила Луцьку загальноосвітню школу №1. Після школи чотири роки працювала в районних газетах на Волині. Навчалася на факультеті журналістики Львівського університету ім. І. Я. Франка, а згодом Київського ордена Леніна державного університету ім. Т. Г. Шевченка. Працювала керівником відділу критики журналу «Вітчизна» і заступником головного редактора газети «Літературна Україна», а також літературним редактором на Київській кіностудії художніх фільмів імені Олександра Довженка.
Померла письменниця в Києві 1983 року за місяць до свого 42-річчя при загадкових обставинах. Поховано Маргариту Малиновську в Луцьку.
Автор книжок літературно-критичних нарисів і статей: «Синтез важкої води» (1967),«Любов до життя» (1968),«Олесь Гончар» (1971),«Древо дружби (Леонід Леонов і Україна)» (1979); романів: «Гримучі озера» (1977),«Полісся» (1980).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...