11:19, 24 жовтня 2017 р.
Як забудовники приваблюють покупців
Нестабільність на ринку нерухомості спричинена багатьма факторами, однак фінансово виправдана. Забудовники перестали використовувати зниження цін як єдиний стимул збільшення попиту, а натомість використовують фінансові механізми впливу на ринок і не тільки.
Для цього є 2 основні причини, - інформує domik.ua.
По-перше, ціна на ринку новобудов досягла свого «дна», тобто нерідко ціна житла рівна собівартості. Такий демпінг не може тривати довго.
По-друге, платіжноздатний попит майже вичерпаний. Серед покупців переважають ті, у кого недостатньо фінансів і єдиною можливістю придбати житло є відтермінування платежу на тривалий період.
Саме таким покупцям забудовники пропонують інші механізми придбання житла:
1) Розстрочка (придбання житла на виплат). Такий механізм найчастіше практикується забудовниками. Перший внесок складає 50% від загальної вартості житла, залишок суми виплачується протягом двох наступних років, або до закінчення будівництва.
2) Іпотечні програми. Цей механізм активно проштовхується на ринок з 2016 року. Всі великі будівельні компанії у співпраці з банками пропонують іпотечні кредити з вигідною відсотковою ставкою на термін 1-2 роки. Однак іпотечні програми не набули ще великої популярності через високі відсоткові ставки на тривалий час кредитування.
3) Лізинг. Поки в Мінрегіоні ще остаточно не розробили державну програму лізингу житла. Цей механізм вигідний і забудовникам, і покупцям, однак забудовники не охоче ним послуговуються через неможливість її реалізації законним шляхом.
До інших механізмів приваблення покупця належать нові формати житлових комплексів: від повноцінного консьєрж-сервісу до ремонту за індивідуальним дизайном.
Вас можуть зацікавити такі статті:
ТОР-5 порад як уникнути труднощів при купівлі або продажу житла;
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:15
11 грудня
20:23
9 грудня
live comments feed...