13:25, 18 лютого 2018 р.
На Волині пес напав на підлітка
Фото ілюстративне
У селі Боратин Луцького району безпритульний собака покусав 16-річного хлопця.
Про це розповіла місцева мешканка Руслана, - пише Волинь24.
За словами жінки, інцидент трапився на початку лютого цього року. Її 16-річний син ввечері повертався додому, коли на нього напав собака і вкусив за ногу. Сім'я негайно звернулася у лікарню.
"Звернулися у лікарню. Сказали або колоти шкідливі для здоров'я уколи, або 10 днів спостерігати за цією собачкою. Добре що син запамятав її", - каже жінка.
Також сім'я Руслани звернулася до сільського голови Сергія Яручика з проханням вирішити проблему безпритульних псів у Боратині, але відповіді так і не дочекалася.
"Проблема з вуличними собаками взагалі ще не вирішена. На літо може стати дуже серйозною проблемою", - додала місцева мешканка.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:51
3 лютого
13:33
31 січня
09:34
31 січня
live comments feed...