• Головна
  • У навчальні заклади Волині постачають неякісні продукти
12:50, 3 квітня 2018 р.

У навчальні заклади Волині постачають неякісні продукти

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у ході планових та позапланових заходів виявила випадки постачання неякісних продуктів у дитсадки та школи на Волині.

Про це повідомляє "Урядовий портал".

У Волинській області за результатами роботи фахівців з харчоблоків навчально-виховних закладів вилучено 2,4 т овочів з перевищеним вмістом нітратів.

Також Держпродспоживслужба у 2017 році відбирала 2,4 тис. зразків харчових продуктів та готових страв у 204 навчально-виховних закладах області.

За результатами лабораторних досліджень встановлено, що у 59 зразках готових страв (11,4% зразків, відібраних для дослідження даного показника) виявлено бактеріологічне забруднення, у 73 зразках овочів (9,3%) виявлено перевищення вмісту нітратів.

На адресу керівників навчально-виховних закладів, де були виявлені невідповідності, направлено 126 інспекторських листів з вимогою усунення виявлених недоліків.

Також було встановлено 2 випадки перевищення вмісту нітратів сільськогосподарськими підприємствами, фермерськими та селянськими господарствами, в тому числі постачальниками рослинної продукції у навчально-виховні заклади. Виробникам, де виявлено перевищення, заборонено реалізацію даної продукції.

До порушників вживають відповідні санкції, а у разі необхідності матеріали передають Національній поліції.

Нагадаємо, у дитячому садку № 33 Луцька за день захворіло 18 дітей. Батьки підозрювали, що це харчове отруєння через недотримання санітарних норм зберігання і приготування їжі. Згодом діти, які тимчасово були відсутні, пройшли обстеження лікарів за територіальним принципом. Інфекційні захворювання у них не були діагностовані.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#продукти #навчальні #заклади
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...