• Головна
  • Тенденції: негативне ставлення до українських політиків постійно зростає
16:00, 22 травня 2018 р.

Тенденції: негативне ставлення до українських політиків постійно зростає

Соціологічна група «Рейтинг» провела опитування «Динаміка суспільно-політичних поглядів в Україні: опитування IRI». Зокрема, українці оцінювали діяльність влади та висловлювали ставлення до політиків.

Найкраще схвалювали діяльність глави держави у вересні 2014 - 15% українців. Ще 40% скоріше схвалювали, ніж ні. 50% громадян були незадоволені діяльністю Петра Порошенка у березні 2018 року.

Дільність Верховної Ради України найбільше схвалювали у квітні - березні 2014 року - 6 % опитаних. Зовсім не схвалювали діяльність ВР України у березні 2018 року - 61% громадян.

Діяльністю Кабінету Міністрів під керівництвом Володимира Гройсмана найбільш незадоволені були 64% українців у лютому 2016 року.

 7% українці мають позитивне ставлення до Голови політичної партії Громадянської позиції Анатолія Гриценка. 65% українців мають зовсім негативне ставлення до колишнього Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка.

Тенденції: негативне ставлення до українських політиків постійно зростає, фото-4

Додамо, що в опитуванні українців попросили вказати ставлення до українських політиків: Петра Порошенка, Володимира Гройсмана, Віталія Кличка, Олега Ляшка, Олександра Турчинова та інших.

Найбільш позитивне ставлення до Петра Порошенка 63% українців вказали у квітні 2014 року. У березні 2018 року воно дуже змінилося і лише 13% опитаних все ще добре ставилися до глави держави. Натомість негативне ставлення з липня 2015 року зросло і у березні 2018 року вже 79% опитаних висловлювали негативне ставлення до Президента.

Тенденції: негативне ставлення до українських політиків постійно зростає, фото-5

Ознайомитися зі ставленням українців до інших представників української влади можна на інфографіці.

Нагадаємо, ми повідомляли, що більшість українців вважають, що справи в Україні йдуть у неправильному напрямку.

Опитування проводилося по всій Україні (крім окупованих територій Криму і Донбасу) з 15 по 31 березня 2018 р. Всього було опитано 2,400 жителів України віком 18 років і старше, які мають право голосувати. Вибірка є репрезентативною за статтю, віком, регіоном і розміром населеного пункту.

Допустима похибка не перевищує 2.0%. Коефіцієнт досяжності респондентів – 65.4%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#опитування #настрої #ставлення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...