
15:55, 31 жовтня 2018 р.
В Україні заборонили препарат для профілактики стенокардії

В Україні заборонили реалізацію, зберігання та застосування лікарського засобу "Моносан". "Моносан" це лікарський засіб, що впливає на серцево-судинну систему.
Про це повідомляє Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.
"Заборонити реалізацію, зберігання та застосування лікарського засобу "Моносан", таблетки по 40 мг № 30 у блістерах, серії 9090617, чеського виробництва на підставі негативних результатів лабораторного дослідження", - йдеться у повідомлені.
Усі аптеки мають невідкладно після одержання даного розпорядження перевірити наявність всіх серій лікарського засобу та вжити заходи щодо вилучення його з обігу шляхом знищення та/або повернення постачальнику (виробнику) та повідомити територіальний орган Держлікслужби про вжиті заходи щодо виконання даного розпорядження.
Довідка:
"Моносан" це лікарський засіб, що впливає на серцево-судинну систему. Використовується для профілактики стенокардії та лікування застійної серцевої недостатності.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:07
25 квітня
Настільні ігри для підлітків: які переваги мають?
Новини компаній
15:00
25 квітня
14:50
25 квітня
09:10
25 квітня
20:47
21 квітня
live comments feed...