![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20250210)
13:49, 7 лютого
Стан протипожежного водопостачання у «безводних» селах громади аналізували у Луцьку
![Стан протипожежного водопостачання у «безводних» селах гро..., фото-1 Стан протипожежного водопостачання у «безводних» селах громади аналізували у Луцьку, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
5 лютого під головуванням заступника міського голови Ірини Чебелюк відбулося чергове засідання Луцької місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.
Комісія розглянула питання: про пожежі, які виникли на території Луцької міської територіальної громади у 2024 році та профілактичні заходи з їх попередження; про стан протипожежного водопостачання населених пунктів, у тому числі його влаштування у селах, що визнані «безводними»; про протипожежний стан будинків підвищеної поверховості; проаналізовано стан захисних споруд цивільного захисту та заходи щодо збільшення фонду укриттів.
Комісія позитивно відзначила роботу департаменту освіти, зокрема особисто його директора Віталія Бондаря, з облаштування та ремонту захисних споруд, найпростіших укриттів в закладах освіти для укриття учнів, та населення громади у позашкільний час.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:55
7 лютого
22:51
3 лютого
ТОП новини
live comments feed...