• Головна
  • Твердопаливну котельню планують побудувати у Луцьку
20:52, Вчора

Твердопаливну котельню планують побудувати у Луцьку

Твердопаливну котельню планують побудувати у Луцьку, фото-1

У Луцьку підписали угоду про грантовий контракт у сумі 500 тисяч євро зі шведським фондом Swedfund International AB на розробку техніко-економічного обґрунтування для будівництва твердопаливної котельні на 16 МВт з двома газопоршневими установками потужністю 2 та 1 МВт на вул. Івана Корсака (колишня вул. Карбишева).

Про це у «Фейсбук» повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук.

«Твердопаливна котельня суттєво зменшить витрати газу, дасть позитивний фінансовий результат, а також дасть можливість не використовувати у міжопалювальний період сумнозвісну орендовану котельню.

Твердопаливна котельня – це перший етап проєкту побудови нової електро- та/або теплогенераційної станції на вулиці Корсака. Другий етап – газова котельня на 80 МВт, що повністю замінить наявну нині котельню, дасть змогу повністю відмовитися від її послуг, не виплачувати за неї оренду та виправити помилку, допущену більше 20 років тому, коли комунальна котельня була продана в приватну власність.

Підписання грантової угоди дає старт для розробки ТЕО, а потім і проєктно-кошторисної документації і власне будівництва твердопаливної котельні. Паралельно працюємо над другим етапом — будівництвом газової котельні, і будемо робити все для максимально швидкої реалізації цього проєкту.

Дякуємо нашим друзям та партнерам за підтримку й співпрацю!», – йдеться у повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Луцьк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...