РОЗВІДКА
12:09, 21 листопада 2017 р.
Збільшено штрафи для автопорушників
РОЗВІДКА
Уряд розпочав активну боротьбу з водіями-порушниками правил дорожнього руху. Посилення покарань за безвідповідальне керування автомобілем повинно, на думку чиновників, знизити аварійність та смертність на дорогах.
“Ми змушені йти на такі кроки, — каже радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко. – Тому що в державі створилась катастрофічна ситуація у сфері безпеки дорожнього руху… Так, за дев’ять місяців цього року вже трапилося майже 117 тисяч ДТП, з яких понад 19 тисяч – із постраждалими особами: травмовано понад 25 тисяч осіб, загинуло – 2 317. Тобто в середньому в нас у ДТП щодоби гине 8 осіб, 92 особи зазнають тілесних ушкоджень.»
Зокрема новими законодавчими нормами передбачено такі зміни:
- перевищення швидкості обійдеться водіям у 3400 грн.,
- зникнення водія з місця події вартуватиме йому не менше 3400 грн. та позбавлення права кермувати автомобілем протягом шести місяців;
- керування транспортним засобом без водійського посвідчення обійдеться у 10200 грн., повторне таке правопорушення оцінюють у 40800 грн.;
- керування автомобілем особою, позбавленою цього права, вартуватиме їй 20400 грн., подібна витівка протягом року обійдеться правопорушнику вже у 40800 грн.;
- швидкість у населених пунктах не повинна перевищувати 50 км/год;
- введено фото- та відеофіксацію подій.
“4 тисячі камер, які будуть поставлені по всій країні за півтора роки після прийняття закону у Верховній Раді, сподіваюся, в грудні, призведе до зниження спочатку на 30%, потім на 50% аварійності та смертності”, – зазначив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.
Власкор 0332 дізнався у лучан, як вони дивляться на такі нововведення.
Анатолій, механік , 10 років за кермом:
«Я не вірю, що ці зміни на щось вплинуть. Як на мене, люди при грошах і далі будуть калічити та вбивати своїми тачками інших, а ті, у кого грошей нема – будуть платити».
Олег, водій з 5-річним стажем:
«Хочеться вірити у краще. Закон має бути один для всіх, і для буржуїв, і для мажорів, і для незаможних водіїв. Шкода, що розігнали ДПС, з ними на дорогах було безпечніше».
Ярослав, 25 років за кермом, далекобійник:
«Потрібні радикальніші міри. Мій син – юрист і вважає, якщо дорожнє правопорушення вважати не просто адміністративним, а кримінальним злочином, то це вплине на деяких затятих порушників. І я такої думки. Хто ж схоче мати за плечима кримінал?».
Ольга, пішохід:
«А я б відновила смертну кару. Тоді такі як харківська Зайцева двічі подумали перед тим, як сісти за кермо. Біда нашого люду в тому, що ми втратили повагу до себе, та до одне одного. У цьому наші біди.»
Лучани одностайні в одному: за будь-яке правопорушення повинна бути справедлива кара для всіх, незалежно від віку, соціального статусу чи фінансового забезпечення.
Читайте також:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:05
Вчора
Base Blockchain: Нові можливості для українських користувачів
Новини компаній
11:00
Вчора
Війна не закінчується, коли ти складаєш зброю. Як на Волині ветерани підтримують одне одного та долають бюрократію.
Партнерський матеріал
13:07
31 грудня 2024 р.
22:32
30 грудня 2024 р.
Гальшка Острозька в романі "Сумно ангел зітхнув": історичний контекст і сучасний сенс
Новини компаній
17:00
30 грудня 2024 р.
11:35
30 грудня 2024 р.
live comments feed...