14:36, 3 липня

За «Кубок Любарта» зі стрільби з лука змагалися лучани та львів’яни

Лучани та львів’яни змагалися за «Кубок Любарта» зі стрільби з лука

Відбувся Відкритий чемпіонат Луцька зі стрільби з лука «Кубок Любарта».

Змагання провели наприкінці червня. Позмагатися на Волинь прибуло майже пів сотні спортсменів, які представляли КЗ СДЮСШОР Електрон ім. Б.Кокота, КДЮСШ № 1 (обидва заклади зі Львова), ДЮСШ №1 Луцька, Волинський «Інваспорт», Клуб стрільби з лука «Луцькі соколи». Про це розповіли на сторінці «соколів» у фейсбуці.

«За дуже непростих погодних умов – на палючому сонці – молоді спортсмени показали витримку і велику волю до перемоги», – зазначили організатори.

Переможцями змагань у різних категоріях стали «Професіонали»: 1 місце – Соломія Каліш (Луцьк); 2 місце – Богдан Кінах (Луцьк); 3 місце – Олександр Маневський (Луцьк). «Просунуті» (жінки): 1 місце – Яна Гнилякевич («Електрон» Львів); 2 місце – Юліана Бернадин (Луцьк); 3 місце – Соломія Дусик (КДЮСШ №1 Львів). «Просунуті» (чоловіки): 1 місце – Ярослав Тимків («Електрон» Львів); 2 місце – Ярослав Косинець (Луцьк); 3 місце – Іван Шумин («Електрон» Львів). «Початківці»: 1 місце – Роман Бедрило (КДЮСШ №1 Львів); 2 місце – Святослав Козюпа (Луцьк); 3 місце – Єгор Сербін («Електрон» Львів). «Новачки»: 1 місце – Анна Соколюк (Луцьк); 2 місце – Владислав Семенюк (Луцьк); 3 місце – Захар Маркін (Луцьк).

Переможцями турніру «Соколине око» стали лучанин Богдан Кінах і представниця Львова Яна Гнилякевич.