• Головна
  • Медалі на першості краю здобули дзюдоїсти Волинської обласної спортшколи з видів боротьби
16:06, Вчора

Дзюдоїсти Волинської обласної спортшколи з видів боротьби здобули медалі на першості краю

Збірна команда КЗ «ВОДЮСШ з видів боротьби» взяла участь у чемпіонаті Волинської області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2008-2010 років народження.

Вихованці позашкільної установи завоювали дві золоті, дві срібні і шість бронзових медалей. Про це повідомили на сторінці закладу у фейсбуці.

Перемогу у своїх категоріях святкували: Христина Крапліна (в/к 40 кг, тренер-викладач Вадим Вітинський) і Дарина Терешко (44 кг, тренер-викладач Олександр Сікорський).

Другі місця вибороли Богдана Джус (48 кг) і Денис Крук (55 кг) – тренер-викладач Сергій Климчук.

Третє місце завоювали Поліна Раєнко (57 кг, Олександр Середа), Андрій Черьомуха (66 кг, Олександр Сікорський, Ольга Лис), Ілля Павлік (55 кг, Назар Зубчик, Олександр Сікорський), Дмитро Ховайло (60 кг), Олександр Фещак (81 кг) – Сергій Климчук і Марія Трофімюк (48 кг, Ольга Лис).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію